www.ome.kuzniczki.pl - Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuźniczki +48 501 236 957 +48 58 520 47 51 ome@kuzniczki.pl
Zobacz nas na Facebooku
Wirtualna wycieczka

Bezoperacyjny lifting z zastosowaniem nici pdo

PDO NewU - Rewitalizacja i lifting skóry.

 

Skuteczność, wszechstronność, bezpieczeństwo

 


Bezpieczeństwo i jakość.
 
Nici NewU są wyrobem medycznym klasy III. Posiadają certyfikat najwyższego bezpieczeństwa wydany przez KFDA oraz certyfikat CE dopuszczający ich stosowanie na terenie Unii Europejskiej.
 
Rewitalizacja- sposób działania nici
 
Zabieg z użyciem nici NewU jest jednym z najmniej bolesnych i mało inwazyjnych, co ważne nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pierwsze efekty zastosowania nici PDO NewU są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu. Po zastosowaniu nici rewitalizujących zmarszczki ulegają wygładzeniu. Dzięki silnemu działaniu pobudzającemu skórę do regeneracji wzrasta ilość włókien kolagenowych wypełniających bruzdy i głębokie zmarszczki, co sprawia, że zostają one spłycone, a skóra wygląda promiennie i świeżo.
 
Jakie produkty są dedykowane do zabiegu?
 
NewU rekomenduje dwa rodzaje nici rewitalizujących. Nici PDO wykonane z polidioksanonu i PLLA wykonane z kwasu polimlekowego.
 
Dla kogo wskazany jest zabieg przy użyciu nici?
 
Zabieg rewitalizujący jest wskazany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy chcą poprawić kondycję skóry twarzy, zredukować zmarszczki mimiczne, bruzdy i worki pod oczami. Zabieg rewitalizujący można również stosować na większe partie ciała np. zmarszczki poprzeczne szyi bądź rozstępy.
 
Zastosowanie nici rewitalizujących NewU:
 
Lifting - sposób działania nici
 
Podobnie jak ma to miejsce podczas procesu rewitalizacji nićmi, skóra zostaje pobudzona do działania, fibroblasty zwiększają produkcję kolagenu, a dzięki tym procesom następuje ujędrnienie i pogrubienie tkanek w miejscu implantowanych nici. Głównym elementem oddziaływania na tkankę są "haczyki" umieszczone na każdej z nici. Ich głownym zadaniem jest zakotwiczenie się w tkance, a pod wpływem zaciągnięcia następuje jej uniesienie oraz stabilizacja w nowym położeniu. Nici tworzą coś na kształt rusztowania, na którym podparte są tkanki, dzięki czemu uzyskany efekt jest stabilny i trwały.
 
Jakie produkty są dedykowane do zabiegu?
 
Do tego typu zabiegów NewU rekomenduje dwa rodzaje nici haczykowatych. Nici PDO wykonane z polidioksanonu i PLLA wykonane z kwasu polimlekowego.
 
Jaki efekt osiąga się po zabiegu?
 
Efekt liftingu jest widoczny natychmiast po zabiegu. W czasie, kiedy nici ulegają powolnemu rozpuszczeniu, wzdłuż nich tworzą się kolumny z włókien kolagenu i elastyny, które zapewniaja właściwe napięcie skóry. Nici haczykowate dają możliwość wykonania pełnego liftingu twarzy, nadania jej właściwego konturu oraz owalu, uniesienia łuków brwiowych, opadających powiek, korekcji kształtu nosa, uniesienia kącików oczu i ust. Nici eliminują również bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki.
 
Dla kogo wskazany jest zabieg przy użyciu nici?
 
Zabieg rewitalizujący jest wskazany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy chcą poprawić kondycję skóry, zredukować bruzdy, unieść policzki, skorygować nos, owal twarzy oraz podnieść łuki brwiowe.
 
Zastosowanie nici liftingujących NewU: