www.ome.kuzniczki.pl - Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuźniczki +48 501 236 957 +48 58 520 47 51 ome@kuzniczki.pl
Zobacz nas na Facebooku
Wirtualna wycieczka

Dermatologiczny resurfacing skóry pHformula

RESURFACING- ODMŁODZENIE SKÓRY PRZEZ ODBUDOWĘ

 

Kwasy dermatologiczne, wykorzystywane do tej pory w pilingach do złuszczania skóry, znalazły nowe zastosowanie w terapeutycznej pielęgnacji skóry- RESURFACING

Resurfacing obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchniowych i głębokich warstawch skóry, które mają na celu pobudzenie odnowy komórkowej, stymulację procesów naprawy i regeneracji skóry a w konsekwencji jej przebudowę- remodeling. 
Rezultatem tych działań jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja niedoskonałości i oznak starzenia, a także wyraźne i kompleksowe jej odmłodzenie.

pHformula to kompleksowe rozwiązanie dla każdego problemu skóry. Spersonalizowana i indywidualnie dobrana przez specjalistę terapia, zapewnia spektakularne efekty- w wyniku przebudowy struktury skóry, odzyskuje ona swoje prawidłowe funkcje, stając się zdrowsza, wyraźnie odmłodzona i promienna.

 pHantastic C- ROZŚWIETLENIE

 

Zabieg natychmiastowo rozjaśniający skórę. 
Intensywne odświeżenie, oczyszczenie i rozświetlenie skóry.

Wskazania:

pHenomen A.G.E.- ODMŁODZENIE

 

Intensywny zabieg przeciwstarzeniowy o natychmiastowym działaniu napinającym i wygładzającym skórę. Bardzo intensywne odmłodzenie i przebudowa skóry. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje doskonałe efekty w każdym wieku.

Wskazania:

pHenomen C.R. complex

 

Specjalistyczna terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym. 
Wykazuje intensywne działanie anti-redness, redukuje rumień i zaczerwienienia, a także działanie przeciwzapalne i łagodzące w terapii trądziku różowatego. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i uelastycznia, dzięki czemu zmniejsza ich widoczność i zapobiega ich uszkodzeniom.

 

Wskazania: