www.ome.kuzniczki.pl - Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuźniczki +48 501 236 957 +48 58 520 47 51 ome@kuzniczki.pl
Zobacz nas na Facebooku
Wirtualna wycieczka

Laser I-LIPO redukcja tkanki tłuszczowej

Urządzenie I-LIPO jest pierwszym zimnym laserem służącym do redukcji tkanki tłuszczowej dostępnym w Polsce. Jest to najnowocześniejsza technologia w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia żadnych śladów na skórze, a utrata w obwodzie miejsca poddanego zabiegowi jest widoczna natychmiast.

 

                                

 

Innowacyjność urządzenia „I-lipo” wynika z zastosowania przełomowej technologii – przetworzonej wiązki zimnego lasera diodowego klasy 3D o silniejszej w porównaniu do podobnych urządzeń mocy. Widzialne światło czerwone lasera o długości fali 650 – 660 nm emitowane przez przyłożone do powierzchni skóry głowice bezboleśnie przenika do tkanki tłuszczowej, gdzie inicjuje i przyspiesza reakcje chemiczne w komórkach – powoduje przyspieszony proces lipolizy, czyli rozpad trójglicerydów na kwasy tłuszczowe i glicerol, które w pewnej części zostają natychmiast zamienione na energię, a pozostała część wydalona drogą fizjologiczną z organizmu. Dodatkowo w miejscach nad węzłami chłonnymi doczepiane są malutkie głowice, które stymulują układ limfatyczny do sprawniejszego działania i wydalania produktów przemiany materii.

 

 

                                 

 

Jednorazowy zabieg „i-lipo” trwa około 20 minut, a jego efekty widoczne są natychmiast.W celu efektywnego zmetabolizowania uwolnionej z tłuszczu energii, zaleca się wykonanie intensywnych ćwiczeń fizycznych po zabiegu.

Dzięki specjalnie dobranym parametrom zimnego lasera „I-lipo”, pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu i zaraz po zabiegu może wrócić do codziennych czynności.

Światło zimnego lasera i-lipo głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się do mitochondriów komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu. Efekty tego procesu może zobrazować porównując dojrzałe winogrona z rodzynkami. Już w trakcie trwania zabiegu komórki uwalniają tłuszcz i widocznie zmniejsza się ich rozmiar. Seria zabiegów i-lipo w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, umożliwia trwałe usunięcie tłuszczu zgromadzonego pod skórą i uzyskanie pięknej sylwetki. Dla podtrzymania efektu, zaleca się powtórzenie serii zabiegów po upływie roku.

 

PRZECIWSKAZANIA:

  • ciąża
  • epilepsja
  • choroby nowotworowe
  • zioła i leki światłouczulające
  • metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu)
  • problemy dermatologiczne skóry
  • choroby układu krążenia np. zakrzepica
  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby zaburzające metabolizm organizmu
  • problemy ginekologiczne