www.ome.kuzniczki.pl - Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuźniczki +48 501 236 957 +48 58 520 47 51 ome@kuzniczki.pl
Zobacz nas na Facebooku
Wirtualna wycieczka

Zabiegi na ciało

THALGO
 
1. PEELING CAŁEGO CIAŁA cena: 80 zł

to znakomity zabieg sam w sobie. Doskonalke usuwa martwy naskórek, oczyszczając skórę i pozwalając jej na prawidłową absorpcję aktywnych składników takich jak: witaminy i mikrominerały. Skóra zostaje pobudzona do produkcji nowych świeżych komórek, przez co poprawia się jej jędrność i spójność. Na zakończenie zostanie wmasowana emulsja Soft Hydrating, która doskonale nawilży skórę. Czas trwania: 40 min

 

Płeć: dla kobiety i mężczyzny, Wiek: do każdego wieku, Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry.
 

2. PEELING CAŁEGO CIAŁA Z MASAŻEM cena: 150 zł

 

Podczas zabiegu zostaje wykonany peeling całego ciała, co dosknale usuwa martwy naskórek, nastepnie wykonywany jest relakcacyjny masaż całego ciała, który jest doskonałą metodą na rozładowanie stresu. Podczas masażu następuje uwolnienie endorfin, powodujące stan radości i relaksu.

Czas trwania: 80 min

Płeć: dla kobiety i mężczyzny, Wiek: do każdego wieku, Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry.

 
 
3. MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP cena: 250 zł
 
Zabieg wyszczuplający, remineralizujący i przeciwcellulitowy, na bazie 100% mikronizowanej algi morskiej bogatej w minerały, witaminy i mikroelementy. Zabieg stymuluje mikrokrążenie krwi, odżywia, nawilża i detoksykuje skórę. Redukuje złogi tłuszczowe, eliminuje nadmiar wodyz tkanek, poprawia strukturę skóry.
Czas trwania:ok 80 min
 
Cel: detoksykacja, redukcja tkanki tłuszczowej, remineralizacja, modelowanie sylwetki, nawilżenie.
 
Płeć: dla kobiety i mężczyzny,
Wiek: 25-35, 36-44, 45+
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry.
 
4. MARINE PRELUDE cena: 250 zł
 

Ekskluzywny peeling całego ciała za pomocą soli morskiej. Zabieg usuwa złogi toksyczne, co prowadzi do lepszej przemiany materii, likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę. Czas trwania:ok 75 min

Cel: usuwanie zrogowaciałego naskórka, remineralizacja przy użyciu mułu morskiego i soli morskiej, wygładzenie i odżywienie skóry.

Płeć: dla kobiety i mężczyzny, Wiek: do każdego wieku, Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry.